Кропивничанин влаштував в Харкові зухвалі викрутаси на іномарці (ВІДЕО)

27 фев 2020 17:00 4528 0 Происшествия
Кропивничанин влаштував в Харкові зухвалі викрутаси на іномарці (ВІДЕО)
 
Водій BMW, який влаштував дрифт у центрі Харкова, ймовірно, син депутата Кіровоградської облради. Про це пише сайт Без купюр
 
BMW, водій якого влаштував цієї ночі дрифт у центрі Харкова та став “героєм” теленовин, належить синові депутата Кіровоградської обласної ради та заступника начальника Льотної академії Олександра Олексійовича Чумака – Олександру Олександровичу Чумаку.
 
Інформацію повідомили джерела в правоохороних органах, вона підтверджується інформацією з декларації останнього.
 
Як ідеться в сюжеті ТСН, розваги кропивничанина дивом обійшлися без жертв. Керманич вирішив поганяти не на порожньому майданчику, а просто на проїжджій частині. Дрифтуючи на повній швидкості, ледь не зачепив кілька машин, які в цей час їхали вулицею.
 
Так, у Фейсбуці виклали відео, на якому вказано державний номер автівки з реєстрацією в Кіровоградській області – ВА4000ВО.
 
Згідно з даними платформи відкритих даних Opendatabot, державний номер належить автомобілю мооделі BMW 435I сірого кольору 2014 року випуску, зареєстрованого 15.11.2018 на фізичну особу в Кропивницькому Кіровоградської області.
 
 
Аналогічні дані вказані про транспортний засіб у декларації Олександра Чумака молодшого як кандидата на посаду головного спеціаліста юридичного відділу Східного офісу Держаудитслужби, Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області. Декларація була оприлюднена на сайті НАЗК 26.07.2019 року і в ній вказано, що він є власником атомобіля BMW 4351 2014 року випуску. Право власності набув у 2018 році.
 
ВІДЕО з сайту ТСН
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий