Кропивницький: «ЗОЛОТОЙ ВЕК» перемагає супротивників вже в 16-тій грі поспіль

• 23 лют. 2020 17:45
  • 987
    • Новина Кропивницький: «ЗОЛОТОЙ ВЕК» перемагає супротивників вже в 16-тій грі поспіль Ранкове місто. Кропивницький

БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» продовжує свою переможну серію в Першій Лізі. Так, першу гру туру проти херсонського БК «ХДУ-Авто-Плаза» «золоті» виграли з рахунком 98-47.

З перших секунд гри команда з Кропивницького взяла перевагу в свої руки, зігравши першу чверть з рахунком 29:7. Завдяки цьому в другій чверті тренер випустив молодший склад команди, аби дати їм ігровий досвід. Через це різниця в рахункові трохи зменшилася і перша половина гри закінчилася з рахунком 46:34.
    Проте «ЗОЛОТОЙ ВЕК» беззаперечно тримав ініціативу на своєму боці й в підсумку закінчив гру з рахунком 98:47.

У  другій грі туру кропивничани знову  розгромили херсонський  БК «ХДУ-Авто-Плаза», цього разу з рахунком 86:54.
    На відміну від першої гри, гості активно провели першу десятихвилинку, звівши рахунок до нічиї.
    Проте вже в наступній чверті «золоті» мінімально вийшли вперед, а в другій половині гри й взагалі добили супротивника з різницею в понад 30 очок.

Чергова перемога стала для кропивничан 16-ю у нинішньому сезоні в Першій лізі.