Як на Новомиколаївці фонтанувала вода по ціні «Боржомі» (ФОТО, ВІДЕО)

15 фев 2020 17:27 1289 0 Происшествия
Як на Новомиколаївці фонтанувала вода по ціні «Боржомі» (ФОТО, ВІДЕО)

 

 

Сьогодні у Кропивницькому в районі Новомиколаївки з-під землі бив фонтат води понад метр висотою. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив очевидець події Геннадій Солдецький.

 

– Був на відкритті, а через годинку і закритті фонтану по вулиці Короленка, 30 (пологовий). Насолоджуйтесь, бо клятий водоканал усе відремонтував, - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, у лютому обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» виставило споживачам новий тариф 37,62 грн за кубометр води. Це на майже 7 грн вище, ніж попередня вартість.

 

Нагадаємо, у червні 2019 року стало відомо, що «Дніпро Кіровоград» укотре підвищує тарифи на воду для мешканців багатоквартирних та приватних будинків області. Ціна за кубометр стане єдиною для приватних будинків та багатоповерхівок і складала 28 гривень 68 копійок. До подорожчання мешканці приватного сектору платили майже 25 гривень за кубометр води. Мешканці багатоповерхівок - майже 26 гривень.

 

27 листопада вступили в дію тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік для споживачів ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

– на послуги з централізованого водопостачання споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання в розмірі 5,796 грн./м3 з ПДВ,

– на послуги з централізованого водопостачання в розмірі 16,944 грн./м3 з ПДВ,

– на послуги з централізованого водовідведення в розмірі 13,74 грн./м3 з ПДВ.

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий