Міська рада Кропивницького вимагає скасувати платіжки за перерозподіл газу

14 фев 2020 17:03 187 0 Политика
Міська рада Кропивницького вимагає скасувати платіжки за перерозподіл газу
 
Міська рада Кропивницького вимагає скасувати нові правила оплати за газ і ліквідувати платіжки за його розподіл. Про це пише сайт міської ради.
 
Міська рада Кропивницького звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням терміново скасувати постанови НКРЕ КП у частині змін методики розрахунку тарифу і ліквідувати практику нарахування плати за розподіл газу.
 
Відповідне звернення, озвучене депутатом Олегом Краснокутським, депутатський корпус підтримав під час третього засідання дев’ятнадцятої сесій міської ради сьогодні, 14 лютого.
 
 - Із січня поточного року плата нараховується не за фактичні обсяги споживання в межах приєднаної потужності об’єктів споживання, а за штучно визначені обсяги споживання в межах річної замовленої потужності об’єкті. Змінено правила оплати за газ - з рахунків вилучено плату за доставку газу. Споживачі отримали окремі рахунки: один за використаний газ, другий – за його доставку. Такий підхід є необ’єктивним, недоцільним та спричиняє ряд проблемних питань, які потребують негайного вирішення, – йдеться у зверненні.
 
- Чому люди повинні платити за користування трубопроводом, збудованим за їхні кошти? А може має бути навпаки? Чому газова компанія заробляє, користуючись трубою, що належить місту, але не сплачує за оренду комунальної землі? – ставлять питання депутати міської ради.
 
Олег Краснокутський запропонував також, в разі ігнорування звернення міської ради, доручити управлінню земельних відносин підготувати відповідне рішення про запровадження орендної плати за землю для газорозподільної компанії.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий