Перевіряється стан здоров’я екіпажу судна «CMA CGM URAL»

14 фев 2020 16:23 106 0 Медицина
Перевіряється стан здоров’я екіпажу судна «CMA CGM URAL»
 
Урядовий портал коментує ситуацію щодо стану здоров’я членів екіпажу судна «CMA CGM URAL», який прибуває сьогодні в порт міста Одеси
 
У членів екіпажу немає підозри на коронавірус. Зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ. Про це офіційно повідомили представники компанії CMA CGM санітарно-карантинний підрозділ, що перебуває у постійному контакті з судном «CMA CGM URAL».
 
За інформацією представників компанії, вжито відповідних заходів та ведеться контроль за станом членів екіпажу.
 
Судно «CMA CGM URAL» вийшло з останнього порту Китаю Шекоу 16 січня 2020 року.
 
До прибуття в Україні судно здійснювало заходи до портів в Єгипті, Лівані, Туреччині та Румунії. У цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак коронавірусної інфекції. Жодна підозра не підтвердилась.
 
Зважаючи на максимальний 14-денний інкубаційний період захворювання на коронавірус 2019n-CoV та враховуючи термін 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеси, а також на перевірки членів екіпажу судна у попередніх - епідемічна ситуація на судні є благополучною.
 
Після прибуття судна всі члени екіпажу пройдуть відповідний температурний скринінг та у разі підозри будуть скеровані в спеціальні медичні заклади. Будуть проведені лабораторні дослідження та тест на коронавірус. Санітарно-карантинні підрозділи МОЗ, які працюють у порту, відслідковують курс слідування зазначеного судна та володіють інформацією про стан здоров’я екіпажу.
 
 
ФОТО Ценру громадського здоров’я МОЗ України
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий