У Кропивницькому стартує проєкт "Унікальні куточки України"

14 фев 2020 09:50 500 0 Культура
У Кропивницькому стартує проєкт "Унікальні куточки України"
 
Сектор туризму міста Кропивницького запрошує місцевих фотографів взяти участь в соціальному арт-проекті #uniqueUA.  Про це йдеться на сторінці Сектора туризму міста Кропивницького
 
Сектор туризму міста Кропивницького запрошує фотографів та всіх тих, хто безумовно любить Кропивницький і розміщає його життя в об'єктив, взяти участь в соціальному арт-проекті #uniqueUA ("Унікальні куточки України").
 
Даний проект впроваджений компанією #BigMedia, яка відбирає кращі світлини унікальних куточків України та БЕЗКОШТОВНО друкує і розміщує їх на рекламних конструкціях в різних містах.
Участь в соціальному арт-проекті ##uniqueUA дасть змогу заявити про місто Кропивницький як унікальний куточок в серці України та зацікавити жителів інших регіонів відвідати наше прекрасне місто!
 
Хто бажає долучитися до участі в проекті, надсилайте лінк на Ваш ресурс зі світлинами на електронну адресу krop.tourism@gmail.com.
 
Приймаються фото архітектурних будівель, об'єктів культури, скульптурних композицій, парків, пейзажів та інші фото, які відображають унікальність нашого міста.
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий