«Олександрія» поразкою закінчила збори в «Турції»

• 13 лют. 2020 18:41
  • 831
    • Новина «Олександрія» поразкою закінчила збори в «Турції» Ранкове місто. Кропивницький

ФК «Олександрія» провела останній матч в рамках других зборів у Турції проти «Дніпро-1».
    Про це повідомляє журналіст «Утреннего города».

Ініціативу в свої руки відразу взяли дніпряни, провівши кілька небезпечних атак вже на перших хвилинах гри. Так вже на 10 хвилині матчу Супряга отримав м’яч біля штрафної, обійшов двох гравців та пробив у дальній кут воріт. Голкіпер не зміг «витягнути» цей удар, 1:0. Після цього гра частково вирівнялася, обидві команди обмінювалися гольовими моментами до 30 хвилини. Тоді після помилки захисників м’яч отримав Грицук та сильним ударом зрівняв рахунок у грі. До кінця тайму рахунок лишився нічийним.

Друга половина гри почалася також за ініціативи команди з Дніпра. Після кількох невдалих атак, на 56 хвилині гри, м’яч дістався Булеці неподалік від штрафної олександрійців. Ударом в дотик він пробив у дальній кут і знову команду вперед. До кінця гри були спроби змінити рахунок, проте в жодної з команд цього не вийшло, 2:1.
    Цією грою ФК «Олександрія» закінчує свої зимові збори в Турції.

Вже на наступних вихідних команда з Кіровоградщини зустрінеться з ФК «Колос» у рамках 19 туру УПЛ.