Кропивницька команда «ROBO LEGION» премогла у відбірковому турнірі з робототехніки

11 фев 2020 09:02 160 0 Общество
Кропивницька команда «ROBO LEGION» премогла у відбірковому турнірі з робототехніки
 
Кропивницька команда «ROBO LEGION» - переможниця відбіркового турніру з робототехніки за Міжнародною STEM-програмою First Lego League.
 
  Подібні відбіркові турніри як творчий процес, що передбачає роботу в команді, розв’язання проблем та знаходженні рішення в межах стислого терміну традиційно проводяться у Києві, Харкові, Львові, Черкасах, Маріуполі і Кропивницькому за участі інноваційних освітніх закладів та компаній у партнерстві з головним представником програми FIRST в Україні - Міжнародної ГО «Інноваційні освітні технології» за Програмою FIRST LEGO League (FLL), створеної для дітей віком 9-16 років Міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. 
 
 
   Як інформують організатори, метою програми передбачається мотивація дітей до вивчення наук, технології, математики, а також їх залучення до вирішення актуальних світових питань за допомогою конструктора LEGO з використанням STEM-технології у навчанні. Всесвітня тематика цьогорічного турніру 31-го сезону змагань має назву - «Будівельний бум».
 
 
     У регіональному турнірі, який відбувся минулої неділі на базі Льотної академії НАУ в складі більш ніж 100 учасників, взяли участь 12 команд з Кіровоградської, Одеської, Полтавської та Миколаївської областей. До них додалися уболівальники, а також 50 волонтерів для вирішення виробничих питань, організації проведення якісного суддівства в різних номінаціях і визначення переможців у шести номінаціях: «Чемпіон», «Гра роботів», «Інноваційний проєкт», «Дизайнерська робота», «Суддівська відзнака», «Основні цінності». А до того гості Кропивницького мали змогу ознайомитися з експонатами виставок інновацій, відвідати майстер-класи від партнерів, зокрема, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, інженерного коледжу, Льотної академії НАУ, ІТ-школи O’thers, Альтернативної школи «Мозаїка», кропивницького колегіуму, комп’ютерної академії ШАГ. А вже потому розташувалися в окремих піт-зонах, де й пройшли презентації проєктів команд-учасників, проводилася гра роботів, оцінювалися проєкти дітей у різних номінаціях суддівською колегією на чолі з досвідченим головним рефері Юрієм Калашником.
 
  
      Протягом кількох годин юні робототехніки йшли до перемоги. І ось оголошуються результати турніру. «До «п’ятірки» кращих команд увійшла команда «ROBO LEGION»  Кіровоградської гімназії нових технологій навчання. І це не все, бо вона ще стала переможцем у номінації «Основні цінності», виявивши командну гру і бажання бути лідерами.
 
      Успіх членів команди в складі учнів 7-11 класів Івана Перепаді, Ігоря Покидька, Івана Коміна, Костянтина Задорожнього, Катерини Старенької, Матвія Гарбара, Катерини Полонської та Марїї Тимченко цілком заслужено поділяють вчителі інформатики керівники команди Дмитро Єрмаков та Наталія Фролова.
   
 Як переможці регіонального турніру FIRST LEGO League школярі з Кропивницького братимуть участь у Всеукраїнському чемпіонаті та фіналі цьогорічного сезону за програмою проектного типу а  «щасливчики» - у Всесвітньому фестивалі FLL (США). Тому тримаймо кулачки за наших земляків - юних робототехніків!
                                                                                    
Анатолій Саржевський
                                                                                     
ФОТО автора 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий