«Олександрія» перемагає «Кизил-жар СТ» в Турції

• 10 лют. 2020 11:32
  • 891
    • Новина «Олександрія» перемагає «Кизил-жар СТ» в Турції Ранкове місто. Кропивницький

«Олександрія» провела другий за день матч проти казахстанського клубу. Цього разу гра закінчилася перемогою нашої команди з рахунком 2:0.
    Про це повідомляє журналіст «Утреннего города».

Перший тайм відразу почався за ініціативи нашої команди, проте забивати не вийшло. До 20 хвилини гра вирівнялася і обидві команди проводили хоч і небезпечні, проте безрезультатні атаки. На перерву команди пішли з нульовим рахунком.

У другому таймі коливання продовжилися, проте більше пощастило олександрійцям. Так Мішенко на 63 хвилині увірвався до штрафної суперника і віддав пас на Третякова, який і відкрив рахунок у грі. На 71 хвилині Мішенко знову отримав м’яч, обіграв двох гравців «Кизил-жара СТ» та пробив у правий кут воріт, 2:0.

Наступні два матчі «Олександрія» проведе 12 лютого. Перша зустріч відбудеться з тбілісівським «Динамо». А закінчаться зимові збори в Турції матчем з «Дніпро-1», який займає 8 місце в УПЛ.