Кіровоградщина: «Олександрія» зазнала першої поразки в новому році

• 852
    • Новина Кіровоградщина: «Олександрія» зазнала першої поразки в новому році Ранкове місто. Кропивницький

«Олександрія» поступилася казахстанському «Атирау» в рамках других зборів у Турції.
    Про це повідомляє журналіст «Утреннего города».

У першому таймі перевага була на боці суперника. Так, на 23 хвилині, під час виходу з воріт воротар нашої команди збив з ніг гравця «Атирау», після чого суддя назначив пенальті. Алекс Бруно вдало пробив, відкривши рахунок у матчі. А на 38 хвилині Тастанбеков отримав м’яч, забігаючи до нашої штрафної. Гол у нього вийшло забити лише з другого удару, обігравши голкіпера та одного із захисників.

У другій половині матчу команда Шарана намагалася покращити ситуацію, проте зробити це в них не вдалося. Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь казахстанського «Атирау».
    Нагадаємо, наша команда проводить зимові збори в Турції, де вони провели вже третій матч. Попередні дві гри «Олександрії» закінчилися перемогою.