Кропивницький: "Файно маркет" оголосив про ініціативу "Дай Лапу"

30 янв 2020 12:05 1662 0 Общество
Кропивницький: "Файно маркет"  оголосив про ініціативу "Дай Лапу"
 
27 січня місцева мережа супермаркетів "Файно маркет" оголосила про ініціативу під назвою - "Дай Лапу".
 
Головна мета - збір кормів та круп для безхатніх тварин, що перебувають у притулках нашого міста. Організатори акції просять небайдужих городян, які переймаються долею тварин, покласти у спеціально відведені візочки корм чи крупи для котів або собак. Надалі "Файно маркет" обіцяє передати зібраний провіант до громадських організацій "Бім" та "Щасливий пес", та додатково надати крупи, яких так потребують притулки.
 
В притулках нашого міста кількість вихованців постійно коливається - то з'являються нові нещасні залишені напризвляще тварини, то хтось із мешканців знаходить новий будинок і господарів. Кожному з них потрібна турбота господаря і тепло рідного дому, але поки не знайшлися для них добрі руки, ініціатива від "Файно маркет" з Вашою допомогою буде намагатися, надати їм життєво необхідний корм.
 
Збір буде проходити до 29 лютого 2020, до цього часу будь-який охочий зможе прийти до "Файно маркет" в Кропивницькому та надати посильну допомогу безхатнім тваринам.
 
Тварини у притулках будуть вдячні за будь-які корма, а також гречану, вівсяну, ячмінну крупи, рис та макаронні вироби. Особливу увагу приділяємо тому, що харчування приймається в нерозкритому пакуванні. Це заходи безпеки для тварин.
 
"Файно маркет" вже не вперше проявляє соціальну активність. Проводили збір копійок, які виходили з обігу - та купувалися подарунки для дітей з гематологічного відділення обласній клінічній дитячій лікарні; дарували подарунки діткам з Олександрійського товариства сліпих; та допомагали молодіжному осередку в Знам'янці у проведеному тренінгу для підлітків. Зазначимо, що мережа магазинів "Файно маркет" є місцевою, тому податки сплачує до бюджету міста, потім ці кошти розподіляються, наприклад, на виплати зарплат лікарів та вчителів, ремонт доріг та доброустрій міста, тощо. Обираючи місцеві компанії, кожен житель робить свій внесок, та покращує рівень життя в місті Кропивницькому.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий