Кропивницький: Сміливий юнак врятував хлопчика, який опинився у Інгулі

23 янв 2020 15:50 628 0 Происшествия
Кропивницький: Сміливий юнак врятував хлопчика, який опинився у Інгулі
 
У Кропивницькому  біля Козачого острову 17-річний учень 11-го класу НВО № 19 Олексій Стожок врятував хлопчика, який опинився у Інгулі вчора, 22 січня. Про це  повідомила мати хлопчика Ольга.
 
Про це пише сайт Дозор
 
За інформацією, 8-річний школяр повертався із тренування додому разом із друзями.
 
- Зі слів сина я зрозуміла, що вони зупинилися, щоб сфотографувати небо над будівлею, і в цей момент телефон впав до річки. Він не хотів, щоб у родині його насварили, і пірнув у річку за телефоном, але плавати не вміє. Друзі побачили двох старших хлопців, які йшли повз, і звернулися до них за допомогою, - розповіла жінка.
 
- Один з цих хлопців зателефонував мені, розповів ситуацію, і я поїхала до дитини. Приїхавши, побачила сина, який був закутаний у рушник, в оточенні своїх друзів. На жаль, герой, не дочекавшись мене, пішов. Гадаю, для дитини це буде наукою – що б він до річки не впустив, життя - найдорожче, - каже Ольга.
 
За словами Олексія Стожка, він не встиг усвідомити те, що відбувається, - відразу кинувся рятувати дитину.
 
- Я роззувся і пірнув у річку, тому що дитина плакала і їй було дуже холодно. В голові була лише одна думка - лізти і рятувати хлопчика, адже він міг перехолодитися, могло статися будь-що. Я витягнув його, заспокоїв, закутав у рушник і зателефонував його матері, - розповів старшокласник.
 
Вдячна матір звернулася до школи, де навчається рятівник її сина, і розповіла про пригоду.
 
- У нас йшов урок зарубіжної літератури, який викладає директор, і секретар занесла лист, який надійшов на електронну пошту. Він його зачитав, мені віддячив весь клас оплесками, і це було дуже приємно. Але я не вважаю свій вчинок героїзмом, допомогти комусь – це зобов’язання кожного, - зазначив Стожок.
 
Напевно, тепер юного героя має відзначити і Державна служба з надзвичайних ситуацій. Як повідомлялося раніше, торік рятувальники нагородили підлітків, які також проявили хоробрість у надзвичайній ситуації.
 
ВІДЕО сайту DOZOR
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий