Викрадена дитина у Кропивницькому: трагедія чи фейк

22 янв 2020 18:21 747 0 Происшествия
Викрадена дитина у Кропивницькому: трагедія чи фейк
 
Невідомі викрали дитину з мікрорайону восьмої школи у Кропивницькому. Така інформація з’явилась у соцмережах минулого тижня. У Telegram та Facebook повідомляли, що поліція розпочала розшук та оголосила план-перехоплення «Сирена».
 
Правоохоронці ж оперативно заявили, що викрадення як такого не було, однак відбувся конфлікт між батьками: колишнє подружжя свариться через дитину.
За інформацією ЗМІ, вчителька зателефонувала батькові зниклого учня та повідомила, що дитину забрала зі школи матір. По області розшукували відповідний до опису автомобіль, і в результаті правоохоронці знайшли дитину. Ввечері поліція проводила слідчі дії, пов’язані з цим сімейним скандалом, на вулиці Мінській (Лелеківка).
 
У той же час матір заявила «Гречці», що дитину вона не викрадала. Після розлучення вона з дітьми переїхала до Австрії. Також повідомила, що зараз стосовно опікунства відбуваються засідання в Печерському суді Києва, але наразі рішенням опікунської ради затверджено, що дитина має проживати з мамою. А татові, за її словами, суд заборонив наближатися до колишньої дружини ближче ніж на 300 метрів.
 
Ситуацію в обласній поліції не коментують, лише зазначають, що згаданий факт не є викраденням.
 
Нік Шендеровський
 
ФОТО умовне
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий