Кіровоградщина: «Олександрія» здобуває чергову перемогу перед Прем’єр лігою

• 22 січ. 2020 11:30
  • 890
    • Новина Кіровоградщина: «Олександрія» здобуває чергову перемогу перед Прем’єр лігою Ранкове місто. Кропивницький

Олександрія провела третій матч у рамках перших зимових зборів у Туреччині проти болгарського «Чорно море».
    Про це повідомляє журналіст «Утреннего города».

Гра відбулася у форматі чотирьох таймів по 30 хвилини. Підопічні Шарана пропустили в кінці першого тайму після чудової комбінації болгар, після якої Ангелов потужним ударом пробив у ствір воріт.
    «Чорно море» утримувало перевагу в голах до четвертого тайму, поки олександрійці не почали тиснути на суперника, що не змусило на себе довго чекати. Так вже на 8 хвилині останнього тайму Устименко пробив головою після розіграшу кутового, зрівнявши рахунок. А ше через чотири хвилин він ударом тією ж головою вивів свою команду вперед. Остаточним зробив рахунок Шастал на 110 хвилині, 3:1.

Нагадаємо, Олександрія відправилася на зимові збори в Турцію, де зараз проводить матчі в рамках підготовки до УПЛ. Перша гра закінчилася розгромною перемогою олександрійців з рахунком 4:0, а друга гра пройшла на рівних з рахунком 2:2.