Кіровоградщина: «Олександрія» почала футбольний рік з розгромної перемоги

• 19 січ. 2020 16:05
  • 930
    • Новина Кіровоградщина: «Олександрія» почала футбольний рік з розгромної перемоги Ранкове місто. Кропивницький

«Олександрія» провела перший матч у рамках підготовки до другої частини сезону в УПЛ з болгарським «Ботєвом». Матч проходив на полі комплексу «Голд Сіті» та закінчився з рахунком рахунком 4:0.

Про це повідомляє журналіст «Утреннего города».

З перших хвилин гри «Олександрія» втримувала м’яч біля воріт суперника, але відкрити рахунок у них не виходило майже пів години, поки на 28 хвилині після невеликої підтасовки не пробив Денис Устименко, зробивши рахунок 1:0.

На 51 хвилині відрив збільшив Дмитро Шастал, забивши після вдалої контратаки олександрійців. Ще один гол на 66 хвилині забив головою Максим Задерака після навісу за меж штрафної. А останній гол у матчі забив Валерій Лучкевич на 82 хвилині, пробивши у дотик.

19 січня олександрійці зіграють з ще одним болгарським клубом «Славія» з Софії.