У Кропивницькому стався скандал навколо гідросилівських дерев (ФОТО)

16 янв 2020 14:03 1026 1 Общество
У Кропивницькому стався скандал навколо гідросилівських дерев (ФОТО)
 
У Кропивницькому мешканці обурилися вирубкою ряду дерев біля заводу «Гідросила». Про це повідомляє журналіст «Утреннего города». 
 
За словами екоактивістки Надії Паливоди, працівники заводу незаконно спиляли близько 30 ялинок, лип та беріз уздовж колишньої алеї.
 
- При звернені до екологічної інспекції, виявилося, що вони не можуть нічого зробити. Адже зазвичай при незаконній зрубці дерев штраф вираховуються по пеньках. А так як вони були відразу викопані, то і порахувати суму збитків ми не можемо, - прокоментувала Надія Паливода. 
 
У той же час представники «Гідросили» запевняють, що дерева було спиляні законним шляхом. А замість спиляних дерев вони висадять близько 50 нових. 
 
- Ми проводимо оновлення території заводу до 90-ї річниці заснування закладу. У зв’язку з цим ми прибираємо частину старих дерев, які замінюємо новими. Конкретно на цій території ми плануємо висадити близько 50 нових ялинок та інших дерев, - прокоментував голова профкому «Гідросили» Сергій Олійник.
 
Нік Шендеровський
 
 
 
Комментарии
Author avatarНаталя Дрига16 янв. 2020 г., 14:38:11

Розвиток та модернізація - це єдине, що врятує нашу країну! у нас найгірші в Європі показники, але "екоактивісти" ловлять хайп і їм байдуже...

Оставить комментарий