З 20 січня українські телеканали закодують супутниковий сигнал

15 янв 2020 09:27 229 0 Общество
З 20 січня українські телеканали закодують супутниковий сигнал
 
З понеділка, 20 січня сигнал 23 телеканалів може зникнути у тих глядачів, які дивляться телевізор через супутникову тарілку. На вимогу законодавства буде закодовано сигнал каналів 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, УНІАН ТБ, Бігуді, СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце, Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Україна, НЛО TV, ІндігоTV. Зміни ніяк не торкнуться глядачів, які підключені до кабельного телебачення, мають цифрову Т2-антену або дивляться ТБ через інтернет. 
 
 
Телеканали розкодує спеціальний тюнер
 
Глядачі, які зараз дивляться телебачення через супутникову тарілку і надалі хочуть отримувати сигнал з супутника, повинні придбати новий тюнер. Замінювати тарілку не потрібно – вона лише приймає сигнал. Розкодовує сигнал тюнер – саме його необхідно придбати і встановити, оскільки пристрої, якими зараз користуються глядачі, не призначені для розкодування сигналу. Потрібно шукати тюнери з маркуванням «УТБ» – вони офіційно сертифіковані та підтримують систему кодування Verimatrix. Придбати новий пристрій можна у роздрібних мережах електроніки та побутової техніки, в інтернет-магазинах, у майстрів з підключення супутникового обладнання, а також у операторів супутникового телебачення. 
 
 
Також необхідно підключитись до супутникової платформи
 
Щоб і далі дивитись ТБ через супутник, окрім придбання тюнеру необхідно підключитись до одного з офіційних операторів супутникового телебачення (Viasat або XtraTV). Інформацію про пропозиції офіційних операторів можна знайти на viasat.ua, тел.: 0 800 500 460 або на xtratv.com.ua, тел.: 0 800 300 022.
 
 
Альтернатива є
 
Завжди можна скористатись послугами кабельного телебачення, встановити антену для цифрового Т2-телебачення чи підключитись до інтернет-телебачення OTT/IPTV. 
 
Автор Анастасія Степко
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий