Нові тренди у Кропивницькому: майстерня різдвяних флікерів (ФОТО, ВІДЕО)

13 янв 2020 15:00 563 0 Общество
 
Сьогодні, 13 січня, у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва імені Маланюка відбувся майстер-клас із виготовлення флікерів від агенції сталого розвитку "Хмарочос".
Про це повідомляє журналістка "Утреннего города".
 
 
Флікери - дрібнички, які відбивають світло у темряві. Вони допомагають побачити пішохода у нічний час.
 
- Ми популяризуємо культуру використання світловідбивних флікерів. Це дуже важлива річ. В Європі вже давно закріплено використання флікерів - як для дорослих так і для дітей. Вони можуть врятувати людині життя. Коли на дитині є світловідбивний елемент, то водій авто помічає це за 400 метрів, - розповідає працівниця патрульної поліції.
 
На майстер-клас прийшли студентки ЦДПУ імені В. Винниченка, бібліотекар, письменник Василь Левицький та поліціянти. Його проводила директорка сталої агенції "Хмарочос" - Ірина Ткаченко.
 
 
- Дуже добре, коли світловідбивна поверхня велика, а не традиційно маленька, як значок. Це більша видимість нас на дорозі. Ми робимо флікери у формі лапки. Звичайно, це привабливо для діток. Майже у кожної дитини є домашній улюбленець, тому це символічно. Ця лапка - наш захисник. Такі майстер-класи дуже корисні і я хочу, щоб молодь була зацікавленою у цьому, - зазначає Ірина Ткаченко.
 
Зараз флікери використовують в Європі, Росії, Білорусії. 
 
- Мені сподобався майстер-клас. На мою думку, Україна має долучитися до європейських держав і носити флікери. Їх можна почепити навіть на сумку і бути у тренді, - ділиться враженнями студентка Педагогічного університету Катя Новіченко.
 
Христина Ковалевська
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий