Кропивницький: Працівники «Гідросили» дізнались про безоплатну правову допомогу

5 дек 2019 16:05 480 0 Общество
Кропивницький: Працівники «Гідросили» дізнались про безоплатну правову допомогу
 
Про аспекти діяльності системи безоплатної правової допомоги, правові послуги, які надають центри безоплатної вторинної правової допомоги Кіровоградщини роз’яснили фахівчині Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області працівникам заводу «Гідросила».
 
Олена Шишкарьова, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області розповіла про основні етапи розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні, її вдосконалення та пріоритетні напрями діяльності.
 
 - Система безоплатної правової допомоги стала одним із найуспішніших соціальних проєктів. Її ефективність визнана клієнтами, партнерами, правозахисниками, адвокатами. Система надання безоплатної правової допомоги на Кіровоградщині представлена мережею із 4 центрів та 18 бюро правової допомоги, – підкреслила Олена Шишкарьова.
 
Також вона повідомила, що до центрів безоплатної правової допомоги громадяни найчастіше звертаються із питаннями, що стосуються спадкового, сімейного, договірного та  земельного права. Найбільше зафіксовано звернень з 
питань сімейного права (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав); 
цивільного права (встановлення фактів, що мають юридичне значення, обмеження цивільної дієздатності, зобов’язання із відшкодування шкоди);
соціального забезпечення (отримання субсидій, соціальних допомог, пенсійне забезпечення); 
земельного права.
 
- Однією з послуг, які надають центри безоплатної вторинної правової допомоги, є надання правової інформації та консультацій з правових питань. Правові консультації можна отримати, звернувшись до найближчого центру з надання БВПД, зателефонувавши до єдиного контакт-центру за номером 0-800-213-103 або ж знайти самостійно в інформаційній базі правових консультацій  WikiLegalAid, – пояснила Ольга Салоїд, начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва.
 
 
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
 
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий