Мати з сином утекли з Херсону до Кропивницького від домашнього тирана (ФОТО)

4 дек 2019 12:57 724 0 Общество
Мати з сином утекли з Херсону до Кропивницького від домашнього тирана (ФОТО)

У Кропивницькому Будинку Милосердя опинились мати з сином із Херсона, які пережили домашнє насильство. Про це на сторінці в Фейсбук Кропивницкий Молодежный Форум "Милосердие"розповів голова громадської організації Володимир Лебедєв.

- Анастасія 37 років і Рома 11 років втекли від домашнього насильства з Херсона, - йдеться в повідомленні. – Чотири роки співмешканець систематично бив її і дитину, мовляв, живете в моєму домі і в моєму місті. Спочатку були квіти, цукерки а потім почались жахи. Йти було нікуди, батьки давно померли. Він не працював, все що тільки зароблялося, йшло в ломбард.

 

Останній краплею стало, коли він почав закривати Рому в багажнику авто з метою виховання. За першим покликом він повинен був йому підпалювати сигарету і сидіти з ним під час вживання алкоголю. Через таке «виховання» хлопчик зараз приймає антидепресанти. Рідний батько Роми живе в Криму, у нього інша сім'я ...

 

Анастасія зібрала речі і втекла. Зараз вона шукає роботу, щоб заробити грошей і почати знімати кімнату або квартиру. Жінка не має шкідливих звичок, знає англійську мову, охайна, за освітою медик.

 

Зараз мати з сином живуть у Будинку Милосердя, допомагають по господарству. Їх забезпечили всім необхідним. Рома проходить медкомісію для надходження в школу і потроху відходить від пережитого.

Якщо у вас будуть варіанти з приводу роботи або житла телефонуйте на Гарячу Лінію Будинку Милосердя:

БУДИНОК ДОПОМОГИ МИЛОСЕРДЯ 26009052924615 MFO 323583 EGRPOU 39569650 ПРИВАТ-Банк

5168742202835561 ПриватБанк

073-007-007-8.  

Читайте також: Поліцейська вівчарка оперативно взяла слід розбійників

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий