До Кропивницького завітало відоме подружжя письменників

2 дек 2019 17:06 440 0 Культура
До Кропивницького завітало відоме подружжя письменників
 
Відомі письменники Володимир Лис і Надія Гуменюк стали гостями музею Карпенка-Карого у Кропивницькому. Про це пише сайт міської ради.
 
У четвер, 28 листопада, у літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого відбулася творча зустріч кропивничан з письменниками із Луцька - лауреаткою двох найпрестижніших премій в галузі дитячої літератури «Звук павутинки» імені Віктора Близнеця та імені Лесі Українки Надією Гуменюк і кавалером Ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, лауреатом премій «Благовіст», імені Григорія Сковороди Володимиром Лисом.
 
Крім того, обидва письменники - лауреати премії імені Агатангела Кримського, багаторазові переможці Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова».
 
 
Володимир Лис і Надія Гуменюк за фахом журналісти, як літератори - виступають у жанрах прози, драматургії та публіцистики. Надія Гуменюк пише також поезію і прозу для дітей і дорослих. Впродовж двох днів вони гастролювали по області, проводячи по три літзустрічі в Олександрії та Кропивницькому.
 
Гості поділилися секретами процесів власної творчості, презентували нові і перевидані книги, відповіли на запитання дорослих і дітей - учнів ліцею «Сокіл».
 
Директор музею Лариса Хосяінова вручила гостям сувеніри: книги і буклети про Івана Карпенка-Карого, Миколу Смоленчука та Віктора Близнеця.
У зустрічі взяли участь також місцеві письменники Василь Бондар, Надія Частакова, Антоніна Корінь. Зустріч завершилась автографсесією.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий