Уряд передав на приватизацію рекордну в історії кількість компаній

21 нояб 2019 15:13 496 0 Экономика
Уряд передав на приватизацію рекордну в історії кількість компаній
 
Олексій Гончарук: Уряд передав на приватизацію рекордну в історії кількість компаній – 339 підприємств. Про це повідомляє Урядовий портал
 
- Це майже 10% від усіх підприємств, які перебувають у державній власності. Велика частина з них - це об'єкти нерухомості та підприємства агросектору. Ефективність їх використання практично нульова, вони генерують збитки, і навколо них часті корупційні скандали. У разі приватизації бюджет може отримати до 6 мільярдів гривень від їхнього продажу, – зауважив Прем'єр-міністр України.
 
Вказані підприємства, а точніше їхнє майно, буде виставлено на прозорі аукціони, де в процесі відкритих торгів його зможе придбати кожен охочий.
 
Рішення Уряду є частиною запланованого процесу приватизації держмайна та в рамках виконання Указу Президента України від 5 листопада щодо передачі 500 об'єктів на приватизацію до 31 грудня 2019 року.
 
Загалом в рамках підготовки до приватизації Мінекономрозвитку спільно з іншими державними органами уже проаналізувало понад 1300 підприємств, з них близько 740 підприємств вже узгоджено на приватизацію.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий