У Львові можна безкоштовно здобути професію «водій тролейбуса»

21 нояб 2019 13:41 485 0 Экономика
У Львові можна безкоштовно здобути професію «водій тролейбуса»
 
Львівський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на курси по підготовці водіїв тролейбуса, що розпочнуться 26 листопада поточного року. Термін навчання – 5 місяців.
 
Умовами до направлення на навчання є:
•      повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
•      повноліття (не менше 18 років);
•      медична довідка з допуском до професії.
 
На сьогодні професія «Водій тролейбуса» є однією із затребуваних на ринку праці. Розвиток транспортної інфраструктури підвищує вимоги до водіїв та їхніх професійних якостей. 
 
Водій тролейбуса повинен знати: можливі несправності тролейбусів та їхнього обладнання, засоби їх усунення, правила дорожнього руху, особливості маршруту, правила технічної експлуатації тролейбуса, використання спеціального обладнання, приладів й інструментів, що застосовуються при плановому ремонті, технологію ремонту.
 
Якщо вас зацікавила ця професія і ви бажаєте отримати більш детальну інформацію – звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
 
Відділ організації профнавчання
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий