У Кропивницькому закінчили ремонт дороги на «Полтавському» мосту (ФОТО)

19 нояб 2019 17:36 1398 1 Общество
У Кропивницькому закінчили ремонт дороги на «Полтавському» мосту (ФОТО)
 
У Кропивницькому завершили капітальний ремонт шляхопроводу по провулку Об’їзному. 
Про це повідомляє журналіст «Утреннего города».
 
Впродовж десятків років міст перебував у занедбаному технічному стані, тому його реконструкція - справа безпеки життя і здоров’я кропивничан.
Завершальні роботи на ньому розпочалися у неділю, 17 листопада і тривали два дні. Упродовж цього часу більшість як громадського, так і персонального транспорту було змушено діставатися з Миколаївки до центру по вулиці Левитського через реконструйовану арку. Через це там утворювався затор в кількасот метрів, на який скаржилися громадяни.
 
- Ми розуміємо, що проведення заключної фази робіт на шляхопроводі – одній із найжвавіших транспортних магістралей Кропивницького, створює незручності для містян, тому просимо вибачення за це, — відзначив заступник міського голови Олександр Вергун. 
 
На даний момент рух транспорту по провулку Об’їзному відновлено, тому кропивничани можуть спокійно пересуватися як новим мостом, так і під аркою.
 
Нікіта Шендеровський
 
 
Затор на арці учора, 18 листопада
 
Комментарии
Author avatarСветлана Ширкина19 нояб. 2019 г., 21:36:23

Правильно сказав Порошенко П.О., що нам дуже на цей раз повезло з мером міста. Скільки добрих справ зроблено за період його роботи. Дякуємо вам за це. І тільки одне прхання - досить ставити МАПи на тротуарах, зелених зонах, біля супермаркетів. Не захаращуйте місто, будь ласка.

Оставить комментарий