Кропивничани відсвяткували 95-річчя Українського радіо (ФОТО, ВІДЕО)

16 нояб 2019 09:27 2531 0 Общество
 
Вчора, 15 листопада, в інформаційно-творчому просторі KropHub UA: Українське радіо Кропивницький відсвяткувало 95-річчя Українського радіо. 
 
Про це повідомляє журналістка «Утреннего города».
 
 
Святкування відбулось у форматі вечірки. 
 
Привітати представників UA: Українського радіо Кропивницький завітало багато кропивничан: представники держустанов, телевізійники, митці й усі охочі. 
 
- Радіо - це любов. Це той вид журналістики, де є багато живого спілкування, де можеш бути найбільш щирим. Адже ми передаємо не лише інформацію, а й емоцію. Ми - найбільш конвергентні журналісти: і пишемо, і публікуємо, і створюємо записні програми, і проводимо прямі ефіри. Хоч і маємо телевізійний досвід, все одно всі повертаємося до радіо. У нас дуже класний колектив, - розповіла журналістка Олена Горобець.
 
За словами лінійної директорки UA: Українського радіо Кропивницький, обласне радіо має декілька форматів: радіо, телебачення, діджитал - 91.2 FM. 
 
 
- Не думаю, що радіо втратить свою актуальність. Всі ми розуміємо, що у сучасному світі радіо можуть слухати і у телефоні також. Усе залежить від того, які програми наповнюють хвилі. Все буде радіо - наш девіз, під який ми працюємо, - розповіла лінійна продюсерка UA: Українського радіо Кропивницький Наталія Гавришко.
 
На гостей свята очікували акустичний концерт, конкурси, смаколики та спілкування із колегами й кропивничанами.
 
Летиція Курята
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий