Кіровоградщина: За допомогою поліції дівчина розшукала сестричку, яка заблукала

11 нояб 2019 19:01 414 0 Происшествия
Кіровоградщина: За допомогою поліції дівчина розшукала сестричку, яка заблукала
 
На лінію «102» звернулася збентежена громадянка та повідомила про зникнення своєї молодшої сестри Людмили. Про це у ФБ повідомляє Патрульна поліція Кіровоградської області.
 
Зтурбована заявниця розповіла патрульним, що Люда, сівши в рейсовий автобус у селі Високі Байраки, повинна була вийти на автостанції №2 у місті Кропивницькому, де дівчина мала її зустріти.
 
Не виявивши сестри, громадянка почала розпитувати пасажирів автобусу, чи бачили вони дівчинку, на що ті відповіли, що вона вийшла на зупинці по вулиці Полтавська. Але там Люди теж не було.
 
У ході відпрацювання вулиць міста, поліцейські звернулися до диспетчера автостанції №2. При спілкуванні жінка розповіла, що до неї підходила схожа за описом дівчинка та просила допомогти доїхати додому у село Високі Байраки, так як вона загубилася.
 
Диспетчер відвела її до маршрутного транспортного засобу, що як раз збирався їхати до Високих Байраків та попросила водія відвезти дівчинку додому.
 
На щастя, автобус був неподалік, тож патрульні разом із заявницею миттю вирушили за адресою, яку вказав водій, де і знайшли дівчинку.
 
Люда розповіла поліцейським, що зрозумівши, що вийшла з автобусу не втому місці, сіла у маршрутку та доїхала до автостанції, аби повернутися додому, так як телефону при собі не мала.
 
Патрульні передали Люду сестрі цілою та неушкодженою, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу Кропивницького ВП.
Жінка видихнула з полегшенням та подякувала поліцейським за допомогу у пошуку сестри.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий