Кропивницький район: У Осикуватому батьки покинули восьмеро дітей без їжі та догляду

7 нояб 2019 10:55 637 0 Происшествия
Кропивницький район: У Осикуватому батьки покинули восьмеро дітей без їжі та догляду
 
На Кіровоградщині поліцейські спільно з працівниками соцслужби вилучили з родини вісьмох дітей. 
 
Повідомлення про те, що в одному з будинків самостійно, без батьків, перебувають діти, надійшло до Кропивницького районного відділення поліції учора, 6 листопада. На місце пригоди негайно виїхали працівники ювенальної превенції. У результаті перевірки факт знайшов своє підтвердження.
 
У будинку, який розташовано в селі Осикувате Кропивницького району, поліцейські побачили вісім дітей. Двом найменшим малюкам – від року і до трьох, їх брати та сестри старші – від 6 і до 15 років. Під час огляду житлово-побутових умов на місці з’ясувалося, що діти більше двох тижнів перебували у холодному неопалюваному будинку самі. У помешканні не було їжі. Старші доглядали за молодшими, підтримували один одного як могли.
 
Враховуючи ситуацію, працівники поліції запросили на місце працівників служби у справах дітей та прийняли рішення про вилучення неповнолітніх із неблагополучної родини. Нині діти перебувають в одному з лікувальних закладів області, де проходять медичне обстеження. У подальшому місце їхнього подальшого проживання вирішуватимуть відповідні служби.
 
За матеріалами
відділу ювенальної превенції
управління превентивної діяльності
поліції Кіровоградської області
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий