До Кропивницького з виставкою приїздить юний талановитий художник з Золотого

6 нояб 2019 17:00 525 0 Культура
До Кропивницького з виставкою приїздить юний талановитий художник з Золотого
 
У галереї "Єлисаветград" 7 листопада, у четвер, відкриється виставка 12-річного хлопчика з Золотого, який створює картини з пластиліну. Про це у ФБ пише власник галереї Микола Цуканов.
 
"До нас їде Дмитро Андріянов із м. Золоте.
 
Сьогодні про це місто знає майже кожен. У районі населеного пункту Золоте-4 (селище в складі м. Золоте) пройшло розведення з обох сторін сил і засобіввід лінії зіткнення.
Галерея ще пів року тому запланувала проведення виставки, яку Дмитро відкриє 7 листопада о 15-00. До нас він приїде разом з бабусею Оленою Винокуровою, яка в минулому році, незважаючи на їснуючи проблеми в місті, організувала участь дітлахів міста в конкурсі дитячого малюнку, яку проводить галерея.
 
Народився Дмитро на День захисту дітей 12 років тому, зараз – семикласник Золотівської багатопрофільної гімназії та учень Золотівської філії Попаснянської ДШМ, що в місті Золотому на Луганщині, яке розташоване за лічені кілометри від лінії фронту. 
 
Як стверджує бабуся і незмінна наставниця в мистецтві Олена Винокурова, із самого малечку хлопець захоплювався малюванням, а також створенням різних поробок, найчастіше з пластиліну. Саме з пластиліну Дмитро створював фігурки різних тварин та героїв вигаданих історій, і от одного разу в голову юного митця прийшла ідея робити маленькі подарункові картинки-магнітики. Власниками перших зразків стали учасники ініціативи «Олені Святого Миколая» - волонтери Харківського АКЦентру, котрі протягом кількох років на різдвяно-новорічні свята привозять подарунки діточкам, які живуть на лінії розмежування. І за останній час маленькі магнітики «виросли» до цілих картин, різноманітних за тематикою: від пейзажних замальовок до метафоричних робіт, присвячених історичним подіям.
 
 
Дмитро активно бере участь у мистецьких конкурсах – від районних до міжнародних. Тільки за останній рік їх налічувалося близько двох десятків, за які хлопець отримав 11 медалей та 20 дипломів. А його робота, присвячена мамі, здобула особливу відзнаку на міжнародному конкурсі в Італії. Юний митець не лишається осторонь громадської активності, як художник долучився до створення Золотівського муралу та шкільного муралу в рідній гімназії. Крім того, радо проводить по всій країні майстер-класи з авторської техніки виготовлення магнітів.
 
Чекаємо Дмитра та пані Олену у нашому місті", - йдеться у повідомленні.
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий