Кіровоградщина: Міського голову, підозрюваного у рейдерстві, відсторонили від посади

1 нояб 2019 11:58 284 0 Общество
Кіровоградщина: Міського голову, підозрюваного у рейдерстві, відсторонили від посади
 
Мера, підозрюваного у рейдерстві та службовому підробленні, відсторонено від посади на час досудового розслідування. Про це пише прес-служба прокуратури Кіровоградської області.
 
За клопотанням прокуратури міського голову Світловодська Валентина Козярчука, який підозрюється у спробі протиправного заволодіння державною часткою вартістю 3,8 млн грн у статутному капіталі спільного підприємства, відсторонено від посади міського голови.
 
Відповідну ухвалу постановив Світловодський міськрайонний суд учора, 31 жовтня 2019 року.
 
Як ми уже повідомляли раніше, міський голова, у змові з групою осіб, сприяв протиправному заволодінню майном міської ради у вигляді частики 50% у статутному капіталі підприємства, шляхом службового підроблення протоколу загальних зборів учасників Зокрема, вказаним протоколом було незаконно виключено міську раду з переліку учасників та позбавлено її зазначеної частки, яка, в свою чергу, необґрунтовано відійшла у власність фізичної особи.
 
Чиновнику повідомлено про підозру за ч.3 ст.206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває.
 
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий