У наступному році розпочнеться будівництво Великої кільцевої дороги навколо Києва

1 нояб 2019 13:36 531 0 Экономика
У наступному році розпочнеться будівництво Великої кільцевої дороги навколо Києва
 
Підписано Меморандум про співробітництво з китайською компанією Poly Changda Engineering Co. Ltd в рамках реалізації Першої черги будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва. 
 
Про це пише Урядовий портал
 
31 жовтня в присутності Міністра інфраструктури Владислава Криклія між Державним агентством автомобільних доріг України та китайською компанією Poly Changda Engineering Co. Ltd підписали Меморандум про співробітництво в рамках реалізації першої черги будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва (ВКАД) «Транспортне сполучення між М-05 Київ – Одеса та М-06 Київ – Чоп».
 
Владислав Криклій наголосив, що підписання Меморандуму є важливим етапом співробітництва для початку будівництва кільцевої дороги навколо міста Києва.
 
- Наша мета – за 5 років забезпечити 40% зростання економіки країни, і для цього нам необхідно забезпечити масштабне будівництво по всій державі. Будь-який інфраструктурний проект дає віддачу з найбільшим мультиплікатором. Кожен вкладений долар сьогодні через рік буде давати плюс 2 долари для економіки. Ми дуже раді, що компанія Poly Changda Engineering поділяє наші великі інвестиційні плани, і особливо в таких важливих проектах, як Велика кільцева дорога навколо міста Києва. В Україні ще не було досвіду концесійних доріг, тому дуже важливо починати такі проекти саме з великими надійними стратегічними партнерами. Я щиро вірю, що наш спільний досвід буде позитивний і ми зможемо швидко завершити всі необхідні підготовчі техніко-економічні розрахунки та з наступного року приступити до будівництва, – наголосив Владислав Криклій.  
 
 
Читайте також: Громадам Донецької області передають розміновані ділянки
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий