Кропивницький: Напередодні Покрови Роман Мокряк взяв шлюб

15 окт 2019 10:11 579 0 Общество
Кропивницький: Напередодні Покрови Роман Мокряк взяв шлюб
 
Моряк Роман Мокряк з села Карлівка Кропивницького району, який 7 вересня повернувся з полону, одружився 13 жовтня. Реєстрували шлюб в обласному художньому музеї. Церемонія була закритою. Журналістам на ній не дозволили бути. Після розпису Роман Мокряк та його мати поспілкувалися з знімальною групою Cуспільного.
 
«Нарешті сталося те, до чого ми так довго йшли. Сьогодні особлива дата нашого сімейного календаря», - поділився Роман Мокряк.
 
Мати нареченого Наталія Кравченко розповіла, що історія із захопленням корабля, а потім багатомісячних полоном підштовхнула пару до того, щоб офіційно зареєструвати стосунки. «Оформили шлюб за добу», - уточнила вона.
 
7 вересня полонені Росією українці повернулись додому. Серед звільнених полонених - командир катера "Бердянськ" Роман Мокряк з села Карлівка Кропивницького району та матрос катера "Бердянськ" Андрій Артеменко з Новоукраїнки. Нагадаємо, 25 листопада 2018 року російські військові біля берегів Криму обстріляли та захопили артилерійські катери «Бердянськ» та «Нікополь» і буксир «Яни Капу».
 

 

Нагадаємо: У Кропивницькому звільнений з полону моряк зустрівся з земляками (ФОТО)
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий