Кропивницький: У День захисника на підприємствах міста замайоріли червоно-чорні прапори

14 окт 2019 14:53 683 0 Общество
Кропивницький: У День захисника на підприємствах міста замайоріли червоно-чорні прапори
 
Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України, підприємства та навчальні заклади міста вивісили на будівлях червоно-чорні прапори, які символізують червону кров, пролиту за рідну землю. Це історичний прапор, який належав Українській повстанській армії, а тепер символізує боротьбу за незалежність української держави.
 
У минулому році депутат-націоналіст міської ради Геннадій Маламен запропонував вивішувати червоно-чорний прапор у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв на учбових закладах, підприємствах і установах.
 
- Ми по суті зобов’язані його берегти і надати йому символічного значення даним проектом рішення, який я пропоную. Боєць УПА на псевдо Ясен - Семен Климович Сорока - завжди підіймав цей стяг на усіх патріотичних заходах. Тож це рішення є дуже важливим. 
 
Тож сьогодні наші кореспонденти вирішили перевірити, чи усі комунальні підприємства міста дослухалися до рекомендації міської ради.
 
  • Третя міська та Перша міська лікарні вивісили поруч із державними і червоно-чорні прапори;
  • Подільска районна у м. Кропивницькому рада і соціальний центр на Паученка виконали розпорядження міської ради, а от Фортечна рада проігнорила таке рішення через відсутність флагштоку та самого прапора;
  • середня школа № 6, дитяча бібліотека Шевченка та гімназія Шевченка, не дивлячись на ім’я, яке вони носять, не вважають за потрібне вшанувати захисників України;
  • КП "Благоустрій" вивісив історичний стяг, а от КП "Універсал" навіть не пустив на свою територію журналіста;
  • Кіровоградський державний педуніверситет на жодному з корпусів не розмістив червоно-чорний прапор і Прокуратура Кіровського району м. Кіровограда на вул.Соборній, ймовіно, забула пророзпорядження міської ради (бо ще один флагшток має);
  • КП "Теплоенергетик" вшанував честь українських захисників та вивісив червоно-чорний стяг. 
 
Довідка
 
Відповідне рішення міська рада Кропивницького прийняла 27 листопада 2018 р. Прийняте рішення передбачає підйом червоно-чорного прапора біля будинку міської ради Кропивницького та рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, закладів освіти, громадських об’єднань вивішувати червоно-чорний прапор у дні, визначені окремим додатком: 01 січня – в день народження голови Проводу ОУН Степана Бандери, 03 лютого – в день створення ОУН,  05 березня – в річницю з дня смерті головнокомандувача УПА Романа Шухевича,  21 травня – в День пам’яті жертв політичних репресій,  у четверту неділю травня – в день Свята Героїв, 14 червня – в день народження першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця, 30 червня – в день проголошення Акту відновлення Української держави, 30 липня – в день створення УВО та 14 жовтня – в День захисника України.
 
 
Нагадаємо: У Кропивницькому разом із державним підійматимуть і червоно-чорний прапор
 
 
 
Читайте також: Військові Національної гвардії салютували пострілами на честь загиблих героїв
 
 
 
Читайте також: Молоде козацтво гуляє на Козачому острові
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий