Кропивницький клуб “Олімпік” — Іноземні футболісти заявили про жахливі умови роботи і шантаж

10 окт 2019 13:35 1034 0 Общество
Кропивницький клуб “Олімпік” — Іноземні футболісти заявили про жахливі умови роботи і шантаж
 
Сьогодні, 10 жовтня, у прес-центрі CBN відбулася прес-конференція іноземних футболістів, які розповіли про шантаж з боку футбольного клубу “Олімпік” та жахливі умови праці.
 
Про це йдеться у прямій трансляції на сторінці Facebook міської ради Кропивницького. 
 
Один із футболстів з Кот-д’Івуару розповів, що у футбольному клубі “Олімпік” їм не дають їжі та води, а також не надають медичної допомоги. 
 
— Команда багато часу проводить на тренуваннях, проте ніхто з нас немає елементарних речей. Власник клубу лякає, що поверне нас назад в Африку, якщо ми будемо скаржитися. Тому ми вирішили звернутися до журналістів і не писати заяву у поліцію, — розповідає футболіст. 
 
Його колега також зазначив, що у клубі є проблеми з харчуванням та грошима. Наголосив і на тому, що їх не поважають. 
 
— Нас запросили грати до клубу та пророкували зіркове професійне майбутнє. Під час підписання контракту, нам обіцяли, що платитимуть гроші, забезпечуватимуть продуктами харчування та оплачуватимуть медичні послуги. У результаті – ми живемо та лікуємося за гроші батьків, – розповів гравець клубу.
 
За інформацією спортсменів, зараз під їхнім ім’ям грають зовсім інші футболісти. Вони звинувачують у всьому президента та тренера клубу “Олімпік” Юрія Кевліча.
Вже зараз іноземці готові писати до правоохоронних органів та імміграційної служби, щоб їхня проблема була почута та вирішена. 
 
На цю ситуацію одразу ж відреагував начальник спецінспекції міськради Андрій Максюта, який написав пост у Facebook, де звертається до поліції, Федерації футболу України та СБУ:
 
“До мене звернулися громадяни Сенегалу, Кот-д'Івуара, Нігерії, Гани, Кабо-Верде та Гамбії. За їхніми словами, їх набрали на роботу в ФК "Олімпік" і шантажем тримають в місті, обіцяні гроші не платять, не годують, не лікують, вимагають оплачувати готель і т.д.
 
Під іменами одних футболістів грають інші люди, травмовані футболісти з розірваними зв'язками і травмованими менісками вимушені грати, бо керівництву даного ФК не має до цього діла, і ще багато чого цікавого розповідають десятки футболістів. Це слова людей, які відкрито на камеру про це заявляють. Не даю оцінок і нікого ні в чому не звинувачую. Але те, що почув - не є нормальним в XXI столітті і в центрі Європи! Прошу СБУ, Національної поліції та Федерацію футболу України вважати моє звернення офіційним.
 
Прошу Міністерство закордонних справ відреагувати на ситуацію і повідомити посольства даних країн про ситуацію з їхніми громадянами”, — йдеться у пості.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий