Як виглядає сквер імені Шевченка у Кропивницькому після реконструкції? (ФОТО)

8 окт 2019 10:12 1695 0 Общество
Як виглядає сквер імені Шевченка у Кропивницькому після реконструкції? (ФОТО)
 
Минуло більше місяця з відкриття відреставрованого скверу імені Шевченка. Журналісти “Утреннего города” вирішили подивитися на його стан та дізнатися думку кропивничан щодо оновленої зони у центрі міста. 
 
Увечері, йдучи вулицею Чорновола, одразу бачимо освітлені доріжки — раніше освітлення було лише у центральній частині скверу (якщо пощастить). Зараз же там 11 ліхтарів червоно-морквяного кольору. Всі доріжки мають нову тротуарну сіро-білу плитку. На одній із них зустрічаємо пані Тетяну, яка гуляє зі своєю собачкою у цьому сквері вже понад 7 років. 
 
— Я щодня близько 5-6-ї вечора приходжу сюди із Джесі. Мені подобається, що тут можна відчути спокій, шум дерев, хоч ми і знаходимось у центрі міста. Після ремонту стало затишніше й комфортніше. От, наприклад, у п’ятницю був дощ і, гуляючи, ноги не були мокрі від калюж, а на доріжках стало значно менше грязюки з клумб, — розповідає пані Тетяна. 
 
Для більшого комфорту кропивничан старі лавочки замінили на нові із сучасним дизайном — сидіння з дерев’яних дощечок, а “ніжки” зроблені із залитого цементом каміння. Біля них поставили нові урни. У сквері чисто. 
 
 
 
Студенти кооперативного коледжу імені Сая люблять сидіти на них після занять чи під час перерви між ними. 
 
— Поки ще тепло, ми можемо проводити час на вулиці, сидячи у сквері. Тут затишно, після оновлення стало більш комфортно ходити. В принципі, це хороше місце для містян, — діляться враженнями студенти. 
 
Сквер імені Шевченка чудово підходить для відпочинку й прогулянок, якщо поруч із вами немає парку.
 
Летиція Курята
 
Читайте також: До Дня козацтва у Кропивницькму відкриють виставку «На захисті України»
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий