У Кропивницькому назвали імена найсильніших юних скелелазів міста

1 окт 2019 11:41 2722 0 Спорт
У Кропивницькому назвали імена найсильніших юних скелелазів міста
 
У Кропивницькому змагалися за звання найспритніших скелелазів: обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді гостинно прийняв учасників  відкритого чемпіонату міста.
Проце пише сайт міської ради.
 
У змаганнях, організованих за співпраці управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», обласного альпіністського центру, Федерації альпінізму і скелелазіння України та обласного відділення Національного олімпійського комітету України, взяли участь 62 вихованці КДЮСШ № 1, альпіністського і туристичних центрів Кропивницького, Олександрії та Пантаївки Знам’янського району.
 
Звання чемпіонів міста в лазінні на швидкість серед юнаків та дівчат у різних вікових групах завоювали кропивничани: Максим і Олексій Луценки, Валерія Прошаченко, Євгенія Рижко та олександрійські скелелази Максим Гриценко і Дар’я Прилепіна.
 
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами, медалями та призами від організаторів. Окремо були відзначені наймолодші учасники чемпіонату Матвій Смериченко (2013 р. н.) і Юлія Черчел (2011 р. н.).
 
Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець, Сергій Побережець, Сергій Ізмайлов та Володимир Дьячков.
 
 
Нагадаємо: Як пройшов "Open Arnold Amateur Strongman" у Кропивницькому (ФОТО, ВІДЕО)
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий