Кропивницький: рятувальники здобули «срібло» в змаганнях з греплінгу

27 сент 2019 19:02 404 0 Спорт
Кропивницький: рятувальники здобули «срібло» в змаганнях з греплінгу


На Кіровоградщині триває спортивний марафон «Динаміада-2019». Сьогодні, 27 вересня, силовики-«динамівці» провели змагання з греплінгу. 4 найсильніші команди з числа працівників правоохоронних органів, Служби порятунку, військовослужбовців у непростій боротьбі визначали найкращу команду в даному виді спорту.

Греплінг – вид спортивного єдиноборства, який поєднує в собі техніку всіх бійцівських дисциплін, з мінімальними обмеженнями щодо використання больових та задушливих прийомів. Відмінною рисою греплінгу є прагнення спортсменів закінчити поєдинок достроково за допомогою різних технічних прийомів.

Управління ДСНС у Кіровоградській області представили спортсмени-рятувальники Баглюк Дмитро, Криж Євген, Ковальов Іван, Лещенко Ігор, Линник Олександр, Поперечний Олександр, Толкач Станіслав.


Підтримували наших спортсменів особовий склад, вільний від несення служби, на чолі з начальником Управління полковником служби Віталієм Миронюком.

А одним із рефері був співробітник У ДСНС в області, суддя 2-ї категорії Максим Носенко.

Отже, за підсумками змагань команда Управління ДСНС України у Кіровоградській області виборола «срібло», поступившись спортсменам ГУ Нацполіції (I-ше місце) та залишивши позаду спортсменів патрульної поліції (III-тє місце).

За словами тренера команди, Олега Твердоступа, боротьба була запекла, складна, проте хлопці показали відмінну підготовку та силу духу.

Вітаємо наших хлопців та бажаємо подальших перемог!

Читайте також: Як вогнеборці ліквідовували пожежу в центрі Кропивницького (ФОТО, ВІДЕО)
 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий