Кіровоградську область поділять на нові райони?

19 сент 2019 12:02 735 0 Общество
Кіровоградську область поділять на нові райони?

У Кропивницькому презентують варіант нового районного поділу області та обговорять актуальність і майбутні кроки у змінах до адміністративно-територіального устрою

20 вересня о 10.00 у Кіровоградській облдержадміністрації (площа Героїв Майдану, 1, мала зала) відбудеться брифінг, на якому буде презентовано пропозицію нового районного поділу Кіровоградської області.

Експерти пояснять представникам медіа, за якими критеріями пропонується створювати нові укрупнені райони, чому актуалізувалось питання удосконалення районного поділу областей по всій Україні і як цей процес вплине на життя громадян.

Спікери брифінгу:

Маргарита Трипольська, голова правління ГО «Незалежний центр правових досліджень та ініціатив», регіональна консультантка з юридичних питань Асоціації міст України, к.ю.н., доцентка. Регіональна координаторка проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного (повітового) поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України».

Олена Васильєва, експертка проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного (повітового) поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України», кандидат фізико-математичних наук, доцент, декан факультету міжнародного туризму та економіки Запорізького національного технічного університету, член-кореспондент Академії економічних наук України.

Володимир Нижник, керівник проекту «Партнерство для розвитку міст» Асоціації міст України.

Одразу після брифінгу в цьому ж приміщенні об 11.00 почнеться круглий стіл на тему: “Формування нового районного (повітового) поділу в Кіровоградській області“.

В обговоренні візьмуть участь:

Експерти, які розробляли пропозиції щодо адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Кіровоградської області;

Члени міжвідомчої робочої групи, утвореної при ОДА з розроблення пропозицій з удосконалення адміністративно-територіального устрою;

Представники Мінрегіону;

Регіональні громадські організації та відповідне експертне середовище;

Представники утворених в області ОТГ.

Контактна особа: Маргарита Трипольська, 066 017 94 25 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий