Юні кропивницькі легкоатлети вдало виступили на чемпіонаті області

• 10 вер. 2019 10:44
  • 712
    • Новина Юні кропивницькі легкоатлети вдало виступили на чемпіонаті області Ранкове місто. Кропивницький

В Олександрівці завершився чемпiонат областi з легкоï  атлетики серед спортсменів 2002 року народження і молодших. Змагання зібрали 120 учасників, серед яких 10 атлетів  КДЮСШ №2 із Кропивницького, повідомляє сайт Міської ради  міста Кропивницького.

Вихованці кропивницької спортивної школи вибороли три золоті, дві срібні та одну бронзову нагороди. Зокрема: Юлія Чорна посіла перше місце у штовханні ядра, Антоніна Швець і Руслана Герич перемогли у забігах на 800 м, а Людмила Гаврилюк на цій дистанції стала срібною призеркою. Анна Менецова завоювала срібну медаль з бігу на 200 м, а Максим Денисенко став третім на 400-метрівці.

Тренує кропивницьких легкоатлетів Ігор Шостак.