Ярослав Ткач з Кропивницького - найтитулованіший скелелаз світу

4 сент 2019 15:07 481 0 Спорт
Ярослав Ткач з Кропивницького - найтитулованіший скелелаз світу
 
Скелелаз із Кропивницького Ярослав Ткач увійшов до четвірки найтитулованіших скелелазів світу серед юніорів. Про це повідомляє сайт Міської ради.
 
В італійському місті Арко завершився чемпіонат світу зі скелелазіння серед юніорів та молоді за програмами швидкість, складність, болдеринг та у багатоборстві. У змаганнях взяли участь більше тисячі спортсменів із 53 країн світу, у тому числі збірна команда України у складі тридцяти скелелазів.
 
Збірну команду Кіровоградського обласного відділення скелелазіння представляли два юних спортсмени Ярослав Ткач і Ніл Плохов - вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1», комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та ФСТ Динамо.
 
За результатами змагань збірна команда України виборола дві золоті медалі: Ніка Потапова з Київської області в лазінні на складність серед дівчат групи А та Григорій Ільчишин з Одеської області в лазінні на швидкість серед юнаків групи В.
 
Представник Кіровоградської області Ярослав Ткач в лазінні на швидкість серед юніорів увійшов до четвірки найтитулованих скелелазів світу.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий