Громади Кіровоградщини нарешті отримали перші кошти субвенції на розвиток

4 сент 2019 11:03 2637 0 Экономика
Громади Кіровоградщини нарешті отримали перші кошти субвенції на розвиток
 
На сьогодні декілька території вже підтвердили наявність коштів на рахунках місцевих бюджетів. Однак, це тільки 10% коштів від загального обсягу субвенції на соціально-економічний розвиток. Водночас Державна казначейська служба України довела до місцевих бюджетів помісячний розпис цих надходжень, – повідомляють у Кіровоградському РВ АМУ. 
 
Громади, які почали отримувати кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток (Розпорядження КМУ від 10 липня 2019 р. № 500-р), привітав Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. І нагадав, що це стало можливим завдяки ініціативі АМУ та зверненням громад в рамках флешмобу «Поверніть гроші громад».
 
Нагадаємо, після того, як Офіс президента заблокував містам виплату 7,6 млрд грн. із фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток, на заклик АМУ міста, які не отримали коштів, розпочали флешмоб.
 
До нього долучилися й керівники громад Кіровоградщини - міський голова Гайворона Роман Волуйко, міський голова Новомиргорода Ігор Забажан та селищний голова Вільшанки Володимир Харковенко. 
 
Керівники інших громад - членів Асоціації міст України відповідні надіслали  листи-звернення до КМУ та Міністру фінансів. 
Олександр Слобожан у відеозверненні закликав всі громади, які очікують розблокування виплати на соціально-економічний розвиток, долучитися до флешмобу. 
 
- Саме від активності громад буде залежати, чи надійде субвенція на соціально-економічний розвиток у повному обсязі до кінця року, - наголосив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. 
 
Що потрібно зробити:
 
Записати коротке відео на фоні об’єктів інфраструктури, для ремонту та реконструкції яких мають бути спрямовані кошти, розказати передісторію проекту та звернутися до влади з проханням розблокувати його фінансування;
Запостити це відео на Вашій FB-сторінці з хештегом #поверніть_гроші_громад та відмітити Офіс Президента України і Асоціація міст України.
     
  Таке відео можуть зняти усі небайдужі жителі громади, які прагнуть, щоб у їхньому містечку були реалізовані заходи, спрямовані на покращення якості життя. 
 
 
Валентина Остапчук,  
консультант з комунікації Кіровоградського РВ АМУ 
 
Нагадаємо: Вільшанка звертається до Президента з проханням виділити кошти на водогін (ВІДЕО)
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий