Кіровоградщина: У Попельнастівській амбулаторії запрацював телемедичний апарат «IDIS»

28 авг 2019 13:42 720 0 Медицина
Кіровоградщина: У Попельнастівській амбулаторії запрацював телемедичний апарат «IDIS»
 
"Як ми вже повідомляли, за кошти державного бюджету планувалося придбати до кінця літа спеціальне медичне обладнання. На сьогоднішній день воно вже встановлено, працює, і декілька десятків жителів попельнастівської громади вже ним скористалися.
 
Про це повідомляє у ФБ Попельнасте - серце громади
 
Завідувач амбулаторії, лікар загальної практики в Попельнастівській амбулаторії Руслан Питула продемострував у роботі спеціальний телемедичний апарат «IDIS». Він дозволяє отримувати консультації кардіолога, пульмонолога та дермато-венеролога в режимі онлайн, що дуже зручно для пацієнтів, бо відпадає необхідність витрачати час на поїздки до лікарні, на особисту реєстрацію та сидіння в загальній черзі.
 
Нагадуємо також, що з дня на день Попельнасте має отримати для амбулаторії новий санітарний автомобіль «Renault Duster», який почне обслуговувати жителів села.
 
Ось, що реально дає реформа місцевого самоврядування, в рамках якої було недавго створена попельнаствська ОТГ. Позитивні зміни не десь, а поруч - набирають обертів. Долучайтесь до спільної праці заради процвітання рідного краю!" - йдеться у повідомленні.
 
 
Нагадаємо: Кіровоградщина: Які інфекційні хвороби траплялися на минулому тижні серед населення?
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий