У Кропивницькому впали ціни на вторинне житло

16 авг 2019 14:18 2150 0 Экономика
У Кропивницькому впали ціни на вторинне житло
 
В Україні продовжує дорожчати житло на вторинному ринку нерухомості. За останній рік ціни зросли на 6,7%. Кропивницький — єдине місто, де ціни на вторинне житло впали в середньому на 10%. Такі дані Аналітичного центру DOM.RIA.
 
Двокімнатні квартири найбільше цікавлять українців серед усіх типів житла. Середня ціна двушки в Кропивницькому — 24 750 доларів. Це практично на 2 тисячі доларів нижче, ніж в минулому році.
 
На другому місці — однокімнатні квартири. У цьому сегменті середня вартість квартири знизилася на 15%, а це 2 500 доларів. Кропивницький також входить в ТОП-3 міст, де найдешевші однушки. Середня ціна — 15 140 доларів.
 
Що стосується трикімнатних квартир, то тут спостерігається зниження вартості на 9%. В середньому трикімнатна квартира обійдеться покупцеві в 34 100 доларів. У минулому році середня вартість таких квартир була більше на 3 490 доларів.
 
Найдорожче житло розташоване в центральному районі Кропивницького. 
Вартість квадратного метра становить 540 доларів. За даними опитування DOM.RIA, найкращим районом для проживання жителі Кропивницького вважають район Ковалівка. У цьому районі середня вартість квадратного метра вторинного житла — 430 доларів.
 
 
Коли вигідніше купувати житло?
 
За словами експерта Аналітичного центру DOM.RIA Анатолія Топала, сезонне коливання цін може бути 5-7% за рік. Періодом, коли ціни знижуються, можна назвати місяць після нового року, літні канікули і другу половину грудня, коли всі вже готуються до свят. Зростають ціни на нерухомість навесні і восени.
 
Читайте також: Муки Тантала по-кропивницьки. Люди чотири роки не могли нормально користуватися водою
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий