Дзюдоїст із Кропивницького став володарем Кубку Європи

• 13 серп. 2019 12:42
  • 952
    • Новина Дзюдоїст із Кропивницького став володарем Кубку Європи Ранкове місто. Кропивницький

Упродовж трьох днів. із 09 по 11 серпня у румунському місті Клуж-Напока проводився розіграш Кубку Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року. У престижних змаганнях взяли участь 240 спортсменів із 27 європейських країн. Про це пише сайт міської ради.

Місто Кропивницький і область у складі збірної команди України представляв вихованець обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Вадим Велков. Кропивницький дзюдоїст здобув перемоги в чотирьох поєдинках поспіль і виборов золоту медаль та Кубок Європи у ваговій категорії до 90. Загалом в активі українських дзюдоїстів 12 нагород різного ґатунку, що дозволило національній збірній України посісти перше загальнокомандне місце.

Тренує кропивницького спортсмена Сергій Нечмоня.