Професія для аграрного регіону: є можливість безкоштовно навчитися овочівництву

13 авг 2019 12:11 2068 0 Экономика
Професія для аграрного регіону: є можливість безкоштовно навчитися овочівництву
 
Овочівництво – галузь сільського господарства, що спеціалізується на виробництві овочевої і баштанної продукції. Усе більшого значення набуває вирощування овочевих культур на присадибних ділянках, у колективних та фермерських господарствах. 
 
Професія «Овочівник» широкого профілю, безумовно, одна з найважливіших у сільському господарстві, бо овочівник постачає до нашого столу необхідні продукти харчування. 
 
Якщо ця галузь вам цікава, і ви мрієте стати професійним овочівником – служба зайнятості готова допомогти. 
19 серпня поточного року на базі Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян за професією «Овочівник». Курс навчання триватиме 4 місяці.
 
Навчальна програма передбачає опанування необхідних знань з основ ґрунтознавства, рослинництва, насінництва. Слухачі курсів навчатимуться обробляти ґрунт, закладати парники, виготовляти й зберігати перегнійно-земляні горщики, підготовлювати теплиці до посадки овочевих культур, поливати й підживлювати рослини; виконувати штучне запилення рослин, боротися з їхніми захворюваннями та шкідниками.
 
Умовами до направлення на навчання є:
  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.
 
Звертаємо увагу, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до базових центрів зайнятості.
 
Відділ організації профнавчання
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Читайте також: Кропивницьким садочкам не вистачає вихователів
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий