Бюджетні місця правничої магістратури «пішли» за кращими вступниками в обрані ними виші

6 авг 2019 16:44 304 0 Общество
Бюджетні місця правничої магістратури «пішли» за кращими вступниками в обрані ними виші
 
Понад 1,8 тис. вступників у магістратуру «Права» та «Міжнародного права» отримали 2 серпня 2019 року рекомендації до зарахування на бюджет. Про це повідомляє Урядовий портал
 
Ці місця вже другий рік поспіль були розподілені за широким конкурсом, тобто надані не в конкретні виші, а «пішли» за кращими вступниками в обрані ними університети.
 
Так, рекомендації отримали 1760 вступників у магістратуру «Права» та 90 – «Міжнародного права». Списки оприлюднять приймальні комісії вишів, яким уже надійшла відповідна інформація в ЄДЕБО. Також вступники можуть перевірити, чи одержали рекомендацію на бюджет, на сайті, заповнивши в формі запиту потрібні дані.
 
Виконати вимоги до зарахування та подати документи у виші рекомендовані вступники повинні до 18:00 години 10 серпня, а саме зарахування відбуватиметься до 12:00 години 11 серпня. Переведення на вакантні бюджетні місця проходитиме до 15 серпня.
 
Нагадуємо, що цього року вступні випробування в магістратуру «Права» та «Міжнародного права» проходили за технологією зовнішнього незалежного оцінювання.
 
Вступники складали:
  • єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови – англійської, або німецької, або французької, або іспанської;
  • єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.
 
Загалом 2019 року на «ЗНО в магістратуру» для вступу на «Право» та «Міжнародне право» зареєструвалися понад 16 тис. осіб. Під час основної сесії участь у тестуванні взяли трохи більше 14 тис. осіб, з яких майже 63% успішно пройшли єдине фахове вступне випробування.
 
Під час додаткової сесії тестування проходили 23 учасники, з яких 18 подолали його успішно.
 
Результати були розміщені в електронних кабінетах учасників на сайті УЦОЯО. З 10 до 23 липня ті, хто пройшов «ЗНО в магістратуру», мали подати заяви до обраних вишів.
 
Раніше рекомендації на бюджет отримали понад 60 тис. вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування).
 
Нагадаємо: На Кіровоградщині необхідні юристи
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий