Кіровоградщина: На коли краще призначити місцеві вибори

1 авг 2019 10:07 476 0 Политика
Кіровоградщина: На коли краще призначити місцеві вибори
 
Асоціація міст України вітає позицію Офісу Президента України щодо проведення місцевих виборів лише після завершення реформи місцевого самоврядування.
 
Під час брифінгу керівник Офісу Президента України Андрій Богдан сказав, що необхідно завершити реформу місцевого самоврядування – формування ОТГ, а вже після цього проводити вибори на місцевому рівні. «Частина виборів у ОТГ відбулася, частина не відбулася. Було б абсолютно логічно закінчити формування ОТГ», - наголосив Андрій Богдан.
 
Також Андрій Богдан на брифінгу зазначив, що реформа з децентралізації має бути завершена в тому вигляді, у якому вона була запланована, – з посиленням ролі громад у вирішенні питань їхньої життєдіяльності.
 
У коментарі для прес-служби АМУ Виконавчий директор Асоціації Олександр Слобожан акцентував:» Асоціація міст України вітає таку позицію, оскільки на даному етапі дуже важливим є завдання розбудувати в Україні місцеве самоврядування європейського зразка, що має достатньо повноважень та ресурсів для забезпечення комфортного і благополучного життя людей. Важливим інструментом досягнення цього є реформа з децентралізації – передача на рівень громад фінансів та адміністративних функцій для надання якісних сучасних послуг жителям. У центрі цієї реформи – люди, їхні інтереси та потреби! Цей шлях вже розпочато і АМУ переконана, що Україна має його пройти. Адже спроможні громади є запорукою сильної держави»
 
За матеріалами прес-служби АМУ
 
Читайте також: Хто з депутатів-старожилів не пройшов до Верховної Ради?
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий