Клієнти ПриватБанку купуватимуть пальне WOG у Приват24 зі знижками

26 июля 2019 09:45 419 0 Новости компаний
Клієнти ПриватБанку купуватимуть пальне WOG у Приват24 зі знижками
 
Клієнти ПриватБанку можуть купувати пальне WOG (бензин, газ, дизель) у мобільному банку Privat24. Усі придбані літри, бонуси та знижки синхронізуються з карткою ПРАЙД клієнта під час першої купівлі.
 
Клієнт може вибрати літраж, тип пального та оплатити його карткою в додатку. Також купівля пального доступна для підприємців – оплата карткою «Ключ до рахунку». Щоб використовувати куплені літри, досить назвати номер мобільного телефону оператору АЗС WOG. Перевірити свій паливний баланс можна в Privat24.
 
Для клієнтів Приват24 це не просто придбання пального – це вигідне вкладення коштів, адже можна купити пальне за сьогоднішніми цінами, а використовувати його в будь-який зручний момент у майбутньому (куплені літри не згорають і не мають строку придатності), таким чином убезпечивши себе від стрибків цін на бензин. До того ж до 30 вересня в мобільному додатку Privat24 діє знижка <https://promos.privatbank.ua/ua/znyzhka-na-palne-wog>: 2,5 грн/л на бензин/дизель і 0,75 грн/л на газ.
 
Купити пальне можна не тільки собі, але й членам сім’ї, друзям або колегам. Під час купівлі зазначте номер телефону людини, якій буде зараховано літри, а бонуси чи знижку за покупку отримаєте ви.
 
Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській та Полтавській областях
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий