Кропивничанин пропонує розробити програму профілактики онкозахворювань

24 июля 2019 11:00 624 0 Общество
Кропивничанин пропонує розробити програму профілактики онкозахворювань
 
На Єдиному сайті електронних петицій у Кропивницькому з’явилося звернення кропивничанина стосовно розробки та затвердження в обласному центрі програми профілактики та раннього виявлення онкологічної патології в місті.
 
- Ні для кого з жителів нашого міста не секрет, що Кропивницький займає одне з перших місць в Україні за показником онкологічних захворювань, простіше кажучи за кількістю хворих на рак. Майже кожного дня у стрічці на Фейсбуці з’являються пости, де просять допомогти грошима на лікування хворих на рак. Дуже часто рак діагностують на пізніх стадіях, коли лікування не так ефективне.
 
Мені, як і багатьом жителям міста, вже довелось втрачати рідних саме через рак. Виникає питання, що робити далі? Допомагати хворим грошима по мірі сил і сподіватись, що вони одужають чи спробувати змінити ситуацію? Вдумайтесь, у місті з таким високим показником хворих на рак не прийнято програми його профілактики. Тому просимо міську раду міста Кропивницький розробити і затвердити програму профілактики та раннього виявлення онкологічної патології. Впевнений, що завдяки запровадженню такої програми ми зможемо врятувати не одне людське життя. А рятуючи життя однієї людини, ми врятуємо цілий світ, - йдеться у петиції.
 
Дата початку збору підписів: 23 липня 2019 р.
До кінця збору підписів залишилось: 44 дні
 
Станом на 24 липня петицію підписали 2 особи з 450 необхідних.
 
 
Аліна Кулик
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий