Кропфест 2019. День IV Кропивничани водять хороводи (ВІДЕО, ФОТО)

15 июля 2019 19:02 1037 0 Культура
 
У неділю, в останній день мистецького фестивалю, на головній площі міста зібралось безліч людей в очікуванні виступу гурту Антитіла. цей заключний концерт проходив під девізом: Той, хто далі йде.
 
Першим відкрила четвертий день фесту група "Мандри", яка переспівує народні пісні у стилі етно-рок. Пісня про калину зібрала молодь (і не лише молодь) у запальний танок, витанцьовували навіть викладачі вишів.
А під час виконання пісні "Не спи, моя рідна земля", присвячена борцям за незалежність України і яка була дуже популярною у дні Майдану, над площею пролетів одинокий лелека.
 
 
У рамках соціального проекту "Герої серед нас" за застосування новітніх технологій нагородили викладача англійської мови у гімназії Шевченка Ганну Дудіч, яка потрапила у 2016 р. у рейтинг "50 найкращих педагогів світу". Викладачка - постійний учасник міжнародних конференцій, фіналіст і переможець найпрестижніших міжнародних конкурсів.
 
- Ми зараз живемо у зовсім інший час, тоді, коли більшості наших учнів потрібні будуть абсолютно нові навички, які ми зараз собі не уявляємо , - розповідає вчителька.
 
 
 
 
Лауреатом соцпроекту "Герої серед нас" стала і 11-річна Леся Присяжнюк, яка у маленькому віці перемогла онкохворобу, а тепер як волонтерка допомагає іншим тяжкохворим дітям, бере участь у акціях по збору коштів.
 
Здивував незвичними мелодіями і музичний проект Дмитра Ципердюка LUIKU, у яких переплетені українська, турецька, східна, угорська і балканські мотиви — така своєрідна «транскарпатія», але з українськими текстами. Фронтмен Дмитро Ципердюк є і режисером фестивалю.  
 
Нарешті кропивницький глядач дочекався і гурту "Антитіла".  Тарас заставив фанатів не лише танцювати, а і стрибати. 
 
 
Олена Скочко
 
Читайте також: Як театр “Воскресіння” дивував кропивничан виставою та фаєршоу (ВІДЕО)
 
 
 
 
 
 
 
 
ФОТО Євгенії Котенко
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий