Кропивницький: Свідомий містянин змусив жінок висадити вкрадені квіти на клумбу (ВІДЕО)

10 июля 2019 10:41 3770 1 Происшествия
Кропивницький: Свідомий містянин змусив жінок висадити вкрадені квіти на клумбу (ВІДЕО)
 
Небайдужий перехожий з телефоном "переслідував" двох жінок, які у центрі міста викопали квіти, і змусив їх висадити рослини на місце. Про це у ФБ пише Кіровоград 24
 
"Две взрослые дамы ночью выкопали несколько цветков с клумбы в центре города. Подготовились - пришли в перчатках, с пакетиком, с лопаткой. Наш активист увидел подруг и попросил посадить цветы обратно. Одна это сделала - спасибо ей большое, - а вторая так и унесла цветочки домой. И еще бросалась на камеру с лопаткой ,) А вы узнали эту даму?
 
PS: Земляки, якщо бачити подібні неподобства - не проходьте повз! Знімайте фото, відео, пропонуйте припинити, а якщо не реагують - надсилайте відео нам!" - йдеться у повідомленні.
 
 

Нагадаємо: У Кропивницькому "обрубали" під стовп три тополі. Четверта на черзі (ФОТО)
 
Читайте також: Кропивницький: Під час фестивалю громадський транспорт ходитиме до ночі
 
Комментарии
Author avatarІнна Козаченко10 июля 2019 г., 22:38:36

Поганому виду немає стиду - говорять у народі! Насправді, ми звикли до того, що всьо вокруг народноє, всьо вокруг моє! З таким підходом ми ще довго будемо наводити лад у місті! Проте якби хоч через одного знаходились небайдужі люди, щось таки змінилось би! Лиха біда - початок. Тому автору відео дякую за позицію та наполегливість!

Оставить комментарий